Кошик
68 відгуків
Купить со скидкой!!!!Купить со скидкой

Склохолст - вибір на користь економії

Склохолст - вибір на користь економії

Чому використання склополотна економить ваші гроші.

Склохолст - вибір на користь економії

Одним з найважливіших етапів по обробці стін і стель є шпаклівка. І як би якісно не була виконана робота, ідеальна поверхня зберігається не завжди. З часом під впливом різниці температур і усадки фундаменту стіни можуть покриватися тріщинами. Все це псує зовнішній вигляд інтер'єру і знижує задоволення від виконаної роботи. Як же уникнути цієї неприємності так щоб витрати були мінімальними?
Сьогодні є матеріал, виведений західними розробниками, основне призначення якого надати армуючі властивості зашпакльованої стіні. Він називається стеклохолст.
Матеріал застосовується в обробці приміщень, з метою надати додаткову міцність стін і стель. Найбільш часто використовується як поверхню для подальшого фарбування. Поверхня стін і стель перед використанням повинна бути підготовлена. Слід виконати шпаклівку і усунути дрібні тріщинки і вади, покрити стіну грунтовкою і лише, потім клеїти стеклохолст.
Матеріал має міцну структуру. його виготовляють шляхом витягування найтонших скляних ниток під впливом високих температур. Потім готова маса пресується до товщини 200 мкм і виходить міцне полотно, нитки, в якому не переплітаються, а розташовані хаотично.
Переваги склополотна:
• абсолютно нешкідливий,
• стійкість до займання,
• вологостійкий,
• антистатичний,
• дихає, пропускає пар,
• легко миється.

Щільність готового матеріалу коливається від 30 до 50 г/м;.

Буває малярний стеклохолст і армований. Як правило малярний стеклохолст щільністю 40 г/м; застосовують для обклеювання стелі, матеріалом більшої щільності - наприклад армований - 50 г/м. кв. обклеюють стіни, з подальшим шпаклюванням.
В магазинах и торговых сетях, например таких как Эпицентр можно встретить стеклохолст следующих производителей: Wellton (Финляндия), Спектрум (Голландия), Oscar (Швеция, Финляндия, Россия, Китай), Гранд ВТБО ТМ "Живи без трещин!!! (Украина). Цены колеблются от 250 – 600 гривен за рулон 50 метров. Здесь выбор зависит от ваших финансовых возможностей, скажем только то, что отечественная продукция Гранд ВТБО ТМ "Живи без трещин!!! (Украина) выпускается на немецком оборудовании и по качеству не хуже чем западная, зато цена намного ниже. 
Застосування склополотна грає важливу роль в сучасному будівництві. Виконавши обклеювання раз ви заощадите гроші і час на ремонт надалі.

Інші статті